Anasayfa  |   İletişim  | EN
Meslek Yüksekokulu
YÖK ATLAS
Adalet % 100 Burslu
Adalet % 50 Burslu
Adalet % 25 Burslu
Adalet
Adalet % 100 Burslu (İ.Ö)
Adalet % 50 Burslu (İ.Ö)
Adalet % 25 Burslu (İ.Ö)
Adalet (İ.Ö)
Çocuk Gelişimi % 100 Burslu
Çocuk Gelişimi % 50 Burslu
Çocuk Gelişimi % 25 Burslu
Çocuk Gelişimi
Çocuk Gelişimi % 100 Burslu (İ.Ö)
Çocuk Gelişimi % 50 Burslu (İ.Ö)
Çocuk Gelişimi % 25 Burslu (İ.Ö)
Çocuk Gelişimi (İ.Ö)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri % 100 Burslu
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri % 50 Burslu
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri % 25 Burslu
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri %100 Burslu (İ.Ö)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri %50 Burslu (İ.Ö)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri %25 Burslu (İ.Ö)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Stajını Tamamlayacak Olan Öğrencilerin Dikkatine
Duyuru Arşivi
Stajını Tamamlayacak Olan Öğrencilerin Dikkatine
Staj Yönergesi’nde yer alan üç maddeye tekrar dikkat ediniz.

MADDE 20 - (1) Öğrenci, staj süresince yaptığı çalışmaları staj defterinde belirtilen Staj Esasları’na uygun olarak Staj Defteri’ne kaydeder. Staj Defteri’nin her sayfası staj yeri yetkilisince onaylanır. Staj defteri dışında gerekli durumlarda kullanılan ek dosya, çizim, CD vb. her türlü doküman da staj yetkilisince onaylanmalıdır.
MADDE 21 - (1) Öğrenci Staj Değerlendirme Formu staj tamamlandıktan sonra staj yeri yetkilisince doldurulup kapalı zarf ile öğrenci eliyle veya posta yoluyla Meslek Yüksekokulları Müdürlüklerine ulaştırılır.
MADDE 22 - (1) Öğrenci, staj sonunda istenen belgeleri (Staj Defteri ve Öğrenci Staj Değerlendirme Formu), staj bitiminden sonra en geç 15 gün içinde ilgili Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne teslim eder. Bu süreden sonra verilecek staj belgeleri kabul edilmez ve öğrenci başarısız sayılır. Mazeret halinde dilekçesi Program Staj Komisyonunca kabul edilen öğrenciye ek süre verilebilir.

Bu çerçevede Staj Defterlerinizin 30 iş günü çalışmanızı sergileyecek şekilde kaleme alınması, izin kullandığınız günlerin anlaşılması açısından bunun defterde not şeklinde belirtilmesi gerekmektedir.

Staj Değerlendirme Formu’nda yer alan “PROGRAM STAJ KOMİSYON ONAYI” kısmı staj yapılan Adliye içerisinde yer alan Adalet Komisyonu ile alakalı olmayıp Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi MYO Adalet Programı bünyesinde kurulan komisyonun onayı ile ilgilidir. Bu nedenle staj değerlendirme formunun alt kısmında yer alan “PROGRAM STAJ KOMİSYON ONAYI” bölümü hiçbir şekilde staj yetkiliniz tarafından doldurulmayacaktır. Adliyede staj yapan öğrenciler, Staj Değerlendirme Formu’nun “EĞİTİM SORUMLUSU/ADI SOYADI – MÜHÜR – KAŞE / İMZA” kısmının doldurulması, mühür ve kaşenin ilgili yere basılması gerektiği hususunu staj sorumlusuna belirtmesi gerekmektedir. Mühür ve kaşesi eksik olan formlar kabul edilmeyecektir.

İstanbul’da staj yapan öğrencilerin, staj defterlerini ve değerlendirme formlarını staj bitiminden itibaren en geç 15 gün içerisinde elden teslim etmeleri, İstanbul dışında staj yapıp da İstanbul’a gelemeyecek olanların belgeleri 15 günlük süre içerisinde kargoya vermeleri gerekmektedir. Defterlerin teslimin son günlere bırakılmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Süresinde teslim edilmeyen belgeler hiçbir şekilde kabul edilmeyecek ve staj yapılmamış sayılacaktır! Süresinden sonra teslim halinde sorumluluk öğrenciye aittir.

Staj Yönergesine uygun olmayan defter ve değerlendirme formları kabul edilmeyecek olup bu durum stajın kabul edilmemesine sebep olabilir. Gerekli özenin gösterilmesini rica ederiz.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi