Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

Çocuk Gelişimi Programı Başkanı'nın Mesajı

 

Sevgili Gençler,

     Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi  Çocuk Gelişimi Programı;  genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla, güncel müfredatıyla, çağdaş eğitim mekanlarıyla 2014-2015 eğitim öğretim yılında idealist çocuk gelişimciler yetiştirmek için kolları sıvamıştır.

     Program; öğretim elemanlarının teorik bilgilerinin ve pratik tecrübelerinin ışığıyla çocukları seven program adaylarını beklemektedir. Çağdaş bir anlayış ile güncel gelişmeleri takip eden, ufuk açıcı yeni fikirler üretebilen bireyler yetiştirmek temel gayemizdir.

      Çocuk Gelişimi programı olarak biz, birikim ve deneyimlerimizi öğrencilerimizle paylaşarak onların alanlarında yetkinlik kazanmalarının yanı sıra bir hayat görüşü oluşturmalarına da yardımcı oluyoruz. Akademik ve mesleki bilgi ile beraber yabancı dil bilgisi, teknoloji kullanma yeterlilikleri, kendini ifade etme, proje üretebilme ve sunabilme becerisi kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi hayata hazırlamakla yetinmiyor, onlara bir hayat da hazırlıyoruz.

      İstanbul’un kalbinde, ulaşımı rahat ve klasikle moderni bir arada sunan nezih eğitim mekânımıza geleceğin çocuk gelişimcilerini bekliyoruz…

 

Öğr. Gör. Mehmet Hanifi AKYÜZ

Program Başkanı
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi